Schoolboys fixtures

Published 21/05/2016 | 00:00

Tues May 17: Under-11 Division 1A 2005 (7.30): North End United v. New Ross Town (S. Burke).

Under-11 Division 2 2005 (7.00): Enniscorthy Town v. Blackwater (M. Kenny).

Under-12 Division 2A 2004 (6.30): Wexford Albion 'B' v. Cloughbawn (M. Comiskey).

Under-13 Division 1 2003 (6.45): North End United v. Gorey Rangers (M. Kelly).

Under-15 Division 2 2001 (6.45): St. Cormac's v. Wexford Celtic (J. Doyle).

WEDS. MAY 18

Under-13 Division 1A 2003 (6.30): Wexford Albion v. Moyne Rangers (J. O'Neill).

Under-13 Division 2 2003: All Blacks v. Wexford Celtic (6.30, M. Comiskey); New Ross Celtic v. St. Joseph's (6.45, A. Tobin).

Under-13 Division 2A 2003 (6.30): Glynn Barntown 'B' v. Bree United (D. Dennehy).

THURS. MAY 19

Under-11 Division 1 2005 (6.45): Gorey Rangers v. Forth Celtic (K. Dunne).

Under-11 Division 1A 2005: Duncannon v. New Ross Celtic (6.30, J. Diskin); Moyne Rangers v. New Ross Town (6.30, M. Franklin); Glynn Barntown v. Gorey Celtic (7.00, D. Gaul).

Under-11 Division 2 2005 (6.30): Adamstown v. A.F.C. Legia (J. Cleere); St. Cormac's v. Shamrock Rovers (D. Herbage); Courtown Hibs v. Enniscorthy Town (N. Whelan).

Under-11 Division 3 2005: Forth Celtic 'B' v. Newpark United (6.45, J. Stafford); Oylegate United v. Wexford Celtic 'B' (6.30, M. Colfer).

Under-11 Division 3A 2005 (6.45): Ajax Athletic v. Cushinstown (S. Vardy).

Under-16 Division 1 2000 (6.30): Wexford Albion 'A' v. North End United (J. O'Neill); Moyne Rangers v. Ferns United (K. Dunne).

Under-16 Division 2 2000 (6.30): Wexford Celtic v. Rosslare Rangers (N. O'Connor).

FRI. MAY 20

Under-15 Cup final 2001 (7.00): Forth Celtic v. North End United (at All Blacks, D. Campion, J. Wafer, N. O'Connor).

SUN. MAY 22

Under-13 Cup final 2003 (1.00): Forth Celtic v. Gorey Rangers (at Hollygrove, M. Kenny, J. O'Neill, S. Hadley).

Under-13 Division 1A 2003 (11.00): Wexford Albion v. Gorey Celtic.

Under-14 Cup final 2002 (2.30): Campile United v. Gorey Rangers (at Hollygrove, J. O'Neill, M. Kenny, S. Hadley).

MON. MAY 23

Under-12 Division 1 2004 (7.00): St. Joseph's v. Wexford Albion (N. Whelan).

Under-12 Division 2 2004 (7.00): Shamrock Rovers v. Campile United (N. O'Connor).

Under-12 Division 3 2004 (7.00): Tombrack United v. Gorey Rangers 'B' (S. Hadley).

Wexford People

Read More

Most Read

Promoted articles

News