Schoolboys results

Published 28/04/2015 | 00:00

Under-11 Division 1 2004: Gorey Rangers 1, St. Joseph's 5; Wexford Albion 1, Wexford Celtic 1.

Under-11 Division 1A 2004: Forth Celtic 2, North End United 0; Duncannon 0, New Ross Celtic 7; St. Cormac's 1, Forth Celtic 7.

Under-11 Division 2 2004: Rosslare Rangers 1, Adamstown 4; New Ross Town 1, Glynn Barntown 4; Shelburne United 0, Glynn Barntown 6.

Under-11 Division 2A 2004: Gorey Rangers 'B' 3, Wexford Albion 'B' 3; Wexford Albion 'B' 2, Curracloe United 1; Curracloe United 1, Fethard Rangers 4.

Under-11 Division 3 2004: Tombrack United 7, St. Joseph's 'B' 2.

Under-12 Division 1 2003: North End United 4, Moyne Rangers 3; Bridge Rovers 3, Gorey Rangers 4; Wexford Albion 3, St. Leonards 5.

Under-12 Division 2 2003: Gorey Celtic 8, New Ross Town 0; All Blacks 0, Adamstown 1; Glynn Barntown 4, Shelburne 2.

Under-13 Division 1 2002: Gorey Rangers 0, Forth Celtic 1.

Under-13 Division 1A 2002: Blackwater 1, Corach Ramblers 1; St. Leonards 3, New Ross Celtic 1.

Under-13 Division 2 2002: St. Joseph's 5, Wexford Celtic 2.

Under-13 Division 2A 2002: Bridge Rovers 1, Gorey Celtic 3; Cloughbawn 2, New Ross Celtic 1; Wexford Albion 'B' 3, Curracloe United 5.

Under-14 Division 1 2001: Moyne Rangers 1, North End United 4; Wexford Albion 7, Forth Celtic 0.

Under-14 Division 1A 2001: Shelburne 7, Camolin Celtic 3; Shelburne United 5, Bunclody 0; Camolin Celtic 3, Wexford Albion 'B' 2; Taghmon United 5, St. Leonards 2.

Under-14 Division 2 2001: St. Cormac's 2, Ferns United 7; Cloughbawn 2, Shamrock Rovers 0; Enniscorthy United 1, Wexford Celtic 8.

Under-15 Division 1 2000: Ferns United 1, Gorey Rangers 0; North End United 4, Moyne Rangers 1; Gorey Rangers 4, Bunclody 2.

Under-15 Division 2 2000: Shamrock Rovers 1, Oylegate 1.

Under-15 Division 3 2000: Campile United 3, All Blacks 1; Cloughbawn 1, Newpark United 0.

Under-16 Division 1 1999: Bunclody 1, Gorey Rangers 0; St. Leonards 0, Wexford Albion 6; Campile United 1, Moyne Rangers 4.

Under-16 Division 1A 1999: Shelburne United 3, Curracloe United 1.

Under-16 Division 2 1999: Tombrack United 9, Camolin Celtic 2; Glynn Barntown 2, Wexford Albion 'B' 1; Rosslare Rangers 5, Blackwater 0.

Under-16 Division 2A 1999: All Blacks 3, Kilmore United 2; Forth Celtic 'B' 1, Wexford Albion 'C' 2; Enniscorthy Town 1, Taghmon United 6; Wexford Celtic 'B' 0, Ferns United 7.

Wexford People

Read More

Most Read

Promoted articles

News